Toronto Results

BACK TO TOUR DATES

mini • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st My Parade  (Lilli Jankovich)  Premiere Dance Inc.

junior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st I Feel Good  (Ashton Evans)  The Dance Factory
2nd Here Comes The Sun  (Ellie Ziemer)  The Dance Station Inc
3rd Dear Diary  (Lexie Nagy)  Pure Energy Performance Inc.
4th Tears Of An Angel  (Sydney Runions)  AB Dance

teen • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Keep Me  (Melanie DeMelo)  The Dance Factory
2nd Controlled By Precision  (Madeline Friel)  Carol Kitchen's Dance Centre
2nd Where'd You Go  (Helena Ziemer)  The Dance Station Inc
3rd I Will Wait  (Grace Hodgson )  [N/A]
4th Words  (Jacomina Keenan)  [N/A]
5th I'm In Here  (Lindsey Misener)  Carol Kitchen's Dance Center
6th Infinities  (Jen Gray )  [N/A]

senior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Who Cares  (Kelly Donoff)  Dancemakerz
2nd Tapps  (Darby Dalzell)  The Dance Factory
3rd The Leaving Song  (Julia Rowe)  [N/A]

mini / junior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Don Quixote Vlad's Dance Company
2nd Habenera Seville Joanne Chapman School of Dance
3rd Serenade Joanne Chapman School of Dance

mini / junior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Heart Cry BE DANZA
2nd Sisters Warehouse Dance Complex
3rd Settle Down Danceworks Costa Rica

mini / junior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Always Jazzgoba Dance Academy
2nd Invasion CC & Co. Dance Complex
3rd Fly Girls CC & Co. Dance Complex

mini / junior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Boys BE DANZA
2nd Ruby Blue Dance 4 Real
3rd Shake-N-Pop Dance 4 Real

mini / junior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st See You Shining Dance Unlimited
2nd Keep Breathing Performance Edge 2 School of Dance
3rd Ave Maria Universal Performing Arts Center

mini / junior • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Declined Jazzgoba Dance Academy
2nd Le Jazz Hot Joanne Chapman School of Dance
3rd Santa Baby NorthPointe Dance Academy

mini / junior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st Skyler Carroll Southern Strutt
2nd Nostalgic CC & Co. Dance Complex
3rd Angels Among Us Devotion Dance Company

mini / junior • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st Cute Leighton Dance Project
2nd Big Noise Joanne Chapman School of Dance
3rd Hello Dolly Joanne Chapman School of Dance

mini / junior • improvisation

Place Routine/Dancer Studio
1st Junior Improv Summit Dance Shoppe
2nd Improv Steps N Motion
3rd Improv Steps N Motion

teen / senior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Spartacus Vlad's Dance Company
2nd Love Song Joanne Chapman School of Dance
3rd Palladio NorthPointe Dance Academy

teen / senior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Silence Westchester Dance Academy
2nd Walk It Off Dance Empire of Miami
3rd Love and Tears Lourdes Academy Dancers (Highschool Dance Team)

teen / senior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Rear View Mirror Rhythm Dance Center
2nd Look At My Chick Performance Edge
3rd 2024 D'ansa Jazz Stage

teen / senior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Let's All Chant Jazzgoba Dance Academy
2nd Besame D'ansa Jazz Stage
3rd Walk The Line D'ansa Jazz Stage

teen / senior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st Hold Me Mansfield Academy of Dance
2nd Papa, Can Your Hear Me? Dance Unlimited
3rd Born Again New Image Dance Company

teen / senior • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Dream Of You Rhythm Dance Center
2nd Burlesque Joanne Chapman School of Dance
3rd Don't Tell Mama NorthPointe Dance Academy

teen / senior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st This is Halloween Rhythm Dance Center
2nd Please Don't Fall In Love Dance Empire of Miami
3rd Victory Patricia Penenori Dance Center

teen / senior • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st Do Re Mi Jazzgoba Dance Academy
2nd TBA Dance 4 Real
3rd Din Da Da Denise Wall's Dance Energy

teen / senior • improvisation

Place Routine/Dancer Studio
1st Improv Velocity Dance Center, LLC
2nd TBA Dance Unlimited
3rd I Am Out Dance & Dance Academy

Mini Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Naomi Bowen Joanne Chapman School of Dance
Winner Courtney Lam Elite Danceworx
Winner Kendra McAnuff Joanne Chapman School of Dance
Winner Jezzaeyah Slack Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Kaja Beljo Happiness is...Dancing
Runner-Up Melody Cao BOLD Dance Company
Runner-Up Julia Carpeneto Performing Dance Arts
Runner-Up Valeria Chiappetta Canadian Dance Unit
Runner-Up Madison Cunha Canadian Dance Unit
Runner-Up Sierra Drayton Elite Danceworx
Runner-Up Ciara Gifford-Forsythe PKS Dance Elite Ltd.
Runner-Up Yasmina Granic Canadian Dance Company
Runner-Up Isabella Gulbinski BOLD Dance Company
Runner-Up Stephanie Hillier The Dance Corps
Runner-Up Lilli Jankovich Canadian Dance Company
Runner-Up Aleah Kaune Bojangles Dance Arts
Runner-Up Taylor McLennan BOLD Dance Company
Runner-Up Celiya Mederos BOLD Dance Company
Runner-Up Leyla Munoz Art & Soul Dance Company
Runner-Up Victoria Paggiossi Art & Soul Dance Company
Runner-Up Keira Paluzzi Art & Soul Dance Company
Runner-Up Olivia Pino The Dance Zone
Runner-Up Emily Pisani The Dance Corps
Runner-Up Kyla Roberts The Dance Factory
Runner-Up Sabrina Rosati Canadian Dance Unit
Runner-Up Laura Schwengers Bojangles Dance Arts
Runner-Up Emma Smith Elite Danceworx
Runner-Up Ivanna Vaitkus BOLD Dance Company
Runner-Up Jaden Yoo Canadian Dance Company

Mini Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Nigel Clifford Canadian School of Dance
Winner Tristan Ianiero Art & Soul Dance Company
Runner-Up Jackson Foley Performing Dance Arts
Runner-Up Gianluca Messina Art & Soul Dance Company
Runner-Up Wyatt Moss Bojangles Dance Arts
Runner-Up Jonathan Paula The Dance Zone
Runner-Up Kai Podruzny Elite Danceworx
Runner-Up Liam Ramdeen [N/A]
Runner-Up Liam Wignall Elite Danceworx

Junior Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Madison Foley Performing Dance Arts
Winner Denise Goping Canadian Dance Company
Winner Aysia Ianiero Art & Soul Dance Company
Winner Brooklyn Lipke Canadian Dance Company
Winner Elle MacGregor Elite Danceworx
Runner-Up Isabella Baldino Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Natasha Camacho Dancers Burlington
Runner-Up Layla Coreau Canadian Dance Unit
Runner-Up Cassandra D'Agostino The Dance Zone
Runner-Up Alicia Di Monte Art & Soul Dance Company
Runner-Up Olivia DiPietrantonio Canadian Dance Unit
Runner-Up Saharra Drayton Elite Danceworx
Runner-Up Lexa Edelstein Elite Danceworx
Runner-Up Maiya Frias Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Reagan Jankovich Canadian Dance Company
Runner-Up Leia Karolidis Canadian Dance Company
Runner-Up Nia Lindsay Art & Soul Dance Company
Runner-Up Imani Lindsay Art & Soul Dance Company
Runner-Up Ava MacGregor Elite Danceworx
Runner-Up Cynthia Martelli Art & Soul Dance Company
Runner-Up Lexie Nagy Pure Energy Performance Inc.
Runner-Up Olivia Novielli Performing Dance Arts
Runner-Up Isabella Pereira Performing Dance Arts
Runner-Up Sophie Robitaille Happiness is...Dancing
Runner-Up Emily Roman Canadian Dance Company
Runner-Up Chiara Sgrignoli Canadian Dance Unit
Runner-Up Sarah Ashley Smith Elite Danceworx
Runner-Up Joselle Solarino Elite Danceworx
Runner-Up Ella Staios Canadian Dance Company
Runner-Up Vivian Taurasi Art & Soul Dance Company
Runner-Up Sofia Tramonte BOLD Dance Company
Runner-Up Vianna Vaitkus BOLD Dance Company
Runner-Up Elisa Valle Performing Dance Arts
Runner-Up Ellie Ziemer The Dance Station Inc

Junior Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Murphy Lee Performing Dance Arts
Winner Carter Musselman Bojangles Dance Arts
Runner-Up Brian Hooper Canadian Dance Company
Runner-Up Jeffrey James Lapira [N/A]
Runner-Up Moses Rankine Elite Danceworx

Teen Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Nia Archer Joanne Chapman School of Dance
Winner Ashley Coulson Sean Boutilier Academy of Dance
Winner Grace Lethbridge Elite Danceworx
Winner Jessy Lipke Canadian Dance Company
Winner Abbey Nolet Canadian Dance Company
Runner-Up Shelby Bain Dance Inc.
Runner-Up Abigail Bergman Canadian Dance Company
Runner-Up Kaylee Cacciotti Happiness is...Dancing
Runner-Up Nicole Carpeneto Performing Dance Arts
Runner-Up Melanie DeMelo The Dance Factory
Runner-Up Gabrielle Espejo Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Skylar Healey Carol Kitchen's Dance Centre
Runner-Up Tamia Heron-Villaroel Dance Inc.
Runner-Up Jessica-Taylor Ierullo Performing Dance Arts
Runner-Up Olivia Jacque Bojangles Dance Arts
Runner-Up Sierra Kellman Elite Danceworx
Runner-Up Tanis Koritko Happiness is...Dancing
Runner-Up Jade Lowry Canadian Dance Unit
Runner-Up Julianna Macedo BOLD Dance Company
Runner-Up Madison MacGregor Elite Danceworx
Runner-Up Paulina Macias Elite Danceworx
Runner-Up Krista Manteiga BOLD Dance Company
Runner-Up Camryn Patterson BOLD Dance Company
Runner-Up Taylor Pearce Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Kyla Richardson Canadian Dance Unit
Runner-Up Krizia Schepis Art & Soul Dance Company
Runner-Up Katia Smith Elite Danceworx
Runner-Up Helena Ziemer The Dance Station Inc

Teen Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Stefano Gallelli Elite Danceworx
Winner Julian Lombardi Canadian Dance Unit
Runner-Up Tyler Hutchings Canadian Dance Company
Runner-Up Evan Iguanez The Dance Corps
Runner-Up Clement Siebert BOLD Dance Company

Senior Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Jazzmin James Elite Danceworx
Winner Madison Kuepfer Canadian Dance Company
Winner Kalyn Langford Elite Danceworx
Winner Kae Kae Lee Performing Dance Arts
Winner Selena Lucchese Elite Danceworx
Winner Hannah Richardson Maple Academy of Dance Inc.
Runner-Up Victoria Baldesarra Canadian Dance Unit
Runner-Up Felicia Chiappetta Canadian Dance Unit
Runner-Up Brianna Clarke Leeming Danceworks
Runner-Up Sabrina Dallan Canadian Dance Unit
Runner-Up Victoria DeBartolo Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Kelly Donoff Dancemakerz
Runner-Up Olivia Fedele Performing Dance Arts
Runner-Up Taylor Lys Canadian Dance Company
Runner-Up Alessia Mallozzi BOLD Dance Company
Runner-Up Brianna Moretti Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Briar Nolet Canadian Dance Company
Runner-Up Kyanna Palmer Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Sabrina Sinopoli Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Melissa Stabile Canadian Dance Unit
Runner-Up Sabrina Stashin Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Karina Tassiopoulos Elite Danceworx
Runner-Up Stephanie Visconti Dance Inc.
Runner-Up Bailey Woodwark Joanne Chapman School of Dance

Senior Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Devon Brown Canadian Dance Company
Winner Kyle Patrick Clarke Elite Danceworx
Winner Lucas DeMarinis Dance Inc.
Winner Myles Erlick Canadian Dance Company
Winner Zenon Zubyk Elite Danceworx
Runner-Up Ethan Colangelo Elite Danceworx
Runner-Up Matthew D'Ippolito Canadian Dance Unit
Runner-Up Ty Forhan Elite Danceworx
Runner-Up Anthony Madison Davenpot Dance Project
Runner-Up Tanner Matthews Canadian Dance Company
Runner-Up Liam Melady Elite Danceworx

Tap Class

Placement Dancer Studio
Winner Taylor Amato Art & Soul Dance Company
Winner Francesca Biondi Happiness is...Dancing
Winner Zoe Cacciotti Happiness is...Dancing
Winner Alessa Ceschia The Dance Zone
Winner Cameron Chong Elite Danceworx
Winner Julia Conte Performing Dance Arts
Winner Catrina Cuadra The Dance Zone
Winner Cassandra Cuadra The Dance Zone
Winner Darby Dalzell The Dance Factory
Winner Milena Di Pinto The Dance Zone
Winner Deena Ellis The Dance Zone
Winner Brisa Espiritu The Dance Corps
Winner Ashton Evans The Dance Factory
Winner Samantha Flaicher The Dance Zone
Winner Nyah Foran The Dance Corps
Winner Elisa Gallo Canadian Dance Unit
Winner Hope Heaphy Happiness is...Dancing
Winner Joanna Katis The Dance Zone
Winner Taylin Kelly The Dance Factory
Winner Alessia Latorre The Dance Zone
Winner Talyssa Maves Miss Kathie's Just Dance Academy MKJDA
Winner Julia Melo-Quilatan Joanne Chapman School of Dance
Winner Sky Pahl Bringing Tap Back
Winner Deanna Romano Performing Dance Arts
Winner Falyn Rutherford Canadian Dance Company
Winner Madison Spizzirri Performing Dance Arts
Winner Alycea Wood Dance Inc.

Jazz, Contemp. & Lyrical

Placement Dancer Studio
Winner Kennedy Amore Pure Rhythm Dance Company
Winner Madelaine Basso The Dance Zone
Winner Isabella Begin Oakville Academy for the Arts
Winner Zina Begovic Art & Soul Dance Company
Winner Olivia Berton Performing Dance Arts
Winner Megan Bibby BOLD Dance Company
Winner Llewellyn Boggs Performing Dance Arts
Winner Ashley Borg Canadian Dance Company
Winner Sarah Brown The Dance Shoppe
Winner Ava Carpeneto BOLD Dance Company
Winner Alyssa Carpeneto Performing Dance Arts
Winner Michela Casciato Performing Dance Arts
Winner Nathaniel Chua BOLD Dance Company
Winner Julia Colantonio The Dance Factory
Winner Samantha Cornacchia The Dance Zone
Winner Madison Costa The Dance Zone
Winner Sierra Darragh-Prentice Canadian Dance Company
Winner Gavin Davis Canadian Dance Company
Winner Ashley De Almeida Leeming Danceworks
Winner Nevaeh Dimacali The Dance Corps
Winner Agnieszka Divecha Canadian Dance Company
Winner Maiya Ebron Joanne Chapman School of Dance
Winner Rosalie Elia Elite Danceworx
Winner Gemma Garito Performing Dance Arts
Winner Alexandra Giannitti The Dance Zone
Winner Kaden Golding Elite Danceworx
Winner Liberty Haddad Joanne Chapman School of Dance
Winner Brittany Hamilton Elite Danceworx
Winner Bethanie Hamilton Dance Inc.
Winner Robyn Hampson The Dance Station Inc
Winner Samantha Hansel Performing Dance Arts
Winner Madeline Horn Bojangles Dance Arts
Winner Nicole Ieraci The Dance Factory
Winner Madison Iovino Canadian Dance Company
Winner Sarina Jeffcoat Elite Danceworx
Winner Mattie Kapogianis Performing Dance Arts
Winner Angelika Katis The Dance Zone
Winner Jacomina Keenan [N/A]
Winner Katrina Khachi Canadian Dance Company
Winner Amelia Kube The Dance Station Inc
Winner Brooke Ledson Canadian Dance Unit
Winner Olivia Liberio Art & Soul Dance Company
Winner Jacob Lipke Canadian Dance Company
Winner Arden Ljungberg Dancers Burlington
Winner Julia Lowe Dance Inc.
Winner Patricia Lunardo Art & Soul Dance Company
Winner Talia Machado The Dance Zone
Winner Emilia Mandic Canadian Dance Company
Winner Claire Marisa C.B. Dance Academy
Winner Makenna Martinez Canadian Dance Company
Winner Katie McAvoy Canadian Dance Company
Winner Emma McTeer All That's Dance & More
Winner Marley Mehta BOLD Dance Company
Winner Zachary Millar Bringing Tap Back
Winner Alyssa Mitra Joanne Chapman School of Dance
Winner Brooke Moretti Joanne Chapman School of Dance
Winner Nick Moustakas Canadian Dance Company
Winner Svetha Nallapaneni Krystie's Dance Academy
Winner Noelle Natale Canadian Dance Unit
Winner Lauren Neil C.B. Dance Academy
Winner Vanessa Nunez Sean Boutilier Academy of Dance
Winner Julia Pallotto Art & Soul Dance Company
Winner Mina Palmer Dance Inc.
Winner Mackenna Pearce Joanne Chapman School of Dance
Winner Victoria Pereira Performing Dance Arts
Winner Kaia Pesino The Dance Corps
Winner Gloria Pontarollo BOLD Dance Company
Winner Ealish Power Bojangles Dance Arts
Winner Emilie Richer BOLD Dance Company
Winner Arianna Rinella Performing Dance Arts
Winner Payton Rix Canadian Dance Company
Winner Olivia Rodrigues Art & Soul Dance Company
Winner Vincent Romeo Dana Hanes Dance Company
Winner Sydney Runions AB Dance
Winner Isabelle Sauve Joanne Chapman School of Dance
Winner Abby Sebastian Dancers Burlington
Winner Sofia Sergio CM Dancing
Winner Camille Spence Dancers Burlington
Winner Emma Jaye Sunga The Dance Corps
Winner Tricia Trump Take The Stage
Winner Noy Vanir Elite Danceworx
Winner Olivia Venditti The Dance Zone
Winner Maliyah Walls Elite Dance Force
Winner Evelyn Wiebe Bojangles Dance Arts
Winner Jasmine Wu Canadian Dance Company
Winner Noah Zulfikar Canadian Dance Company

Ballet Class

Placement Dancer Studio
Winner Lauren Arena The Dance Zone
Winner Sejon Balachandran Elite Danceworx
Winner Madeline Cesario Joanne Chapman School of Dance
Winner Celeste Chiappetta Canadian Dance Unit
Winner Alissa Coughlin Elite Danceworx
Winner Yasmina Gallo Canadian Dance Unit
Winner James Gibson-Jones PKS Dance Elite Ltd.
Winner Sarah Jones BOLD Dance Company
Winner Brooke Lowry Canadian Dance Unit
Winner Carly Luukkonen Studio Dance Arts
Winner Kaitlyn Martini Performing Dance Arts
Winner Araiius McCaughin Elite Danceworx
Winner Samantha Rappitt Elite Danceworx
Winner Kendra Saarinen Happiness is...Dancing
Winner Jaya Sharma The Dance Station Inc
Winner Mychena Smith Art & Soul Dance Company
Winner Jaelynn Swaby Elite Danceworx
Winner Janinne Swaby Elite Danceworx
Winner Jennifer Taylor Canadian Dance Company
Winner Nancy Tucci Canadian Dance Unit
Winner Sydney Turner Canadian Dance Company
Winner Vikki Tzakas Dance Inc.
Winner Carter Wentworth Joanne Chapman School of Dance
Winner Mackenzie Worts Elite Danceworx

Hip-Hop Class

Placement Dancer Studio
Winner Alexandra Bacci Canadian Dance Unit
Winner Aidan Bell Canadian Dance Company
Winner Nathaniel Belnavis-Wright C.B. Dance Academy
Winner Stefano Bonomo Elite Danceworx
Winner Kirsten Delacruz Canadian Dance Company
Winner Abbi DiCenso Krystie's Dance Academy
Winner Veronica Garay The Dance Zone
Winner Chlea Giguere Elite Danceworx
Winner Tiore Hamilton Joanne Chapman School of Dance
Winner Nautica Holdip Canadian Dance Company
Winner Delaney Holness Premiere Dance Inc.
Winner Alexa Ippolito CM Dancing
Winner Julia Kazakos The Dance Zone
Winner Sofia Khachi Canadian Dance Company
Winner Madeline Kinnear Canadian Dance Unit
Winner Madison Koivu I.V. Dance Academy
Winner Amanda Lowry Canadian Dance Unit
Winner Shane Mahabir Dance Pac
Winner Maija Makila Canadian Dance Company
Winner Stefania Martelli Art & Soul Dance Company
Winner Sara Martini Canadian Dance Unit
Winner Shaundre Miller BOLD Dance Company
Winner Kolton Moore Joanne Chapman School of Dance
Winner Sydney Morris Elite Danceworx
Winner Mats Nixon Elite Danceworx
Winner Daniel Paula The Dance Zone
Winner Julia Pillitteri Performing Dance Arts
Winner Dalia Ricci Performing Dance Arts
Winner Cheyenne Russell Canadian Dance Unit
Winner Justine Sanker BOLD Dance Company
Winner Destini Small-Allen Joanne Chapman School of Dance
Winner Dore Small-Allen Joanne Chapman School of Dance
Winner Vanessa Staffiere Canadian Dance Unit
Winner Aniyah Stuart-Viera BOLD Dance Company
Winner Journei Swaby Elite Danceworx
Winner Declan Torres Elite Danceworx
Winner Isabella Vaglica Art & Soul Dance Company
Winner Daniel Vargas The Dance Zone
Winner Victoria Voiadzis Sean Boutilier Academy of Dance
Winner Sierra Wignall Elite Danceworx
Winner Sanaa Williams Joanne Chapman School of Dance
Winner Kiara Williams Joanne Chapman School of Dance

Musical Theatre Class

Placement Dancer Studio
Winner Megan Adach Canadian Dance Company
Winner Ashley Alfano The Dance Zone
Winner Joseph Baiana Performing Dance Arts
Winner Madison Black Dancers Burlington
Winner Emilia Brzyski I.V. Dance Academy
Winner Evelyn Caracciolo Joanne Chapman School of Dance
Winner Sarah Davis Precisions Dance Co
Winner Drew Davis Elite Danceworx
Winner Karla Diaz The Dance Factory
Winner Shannon Flaicher The Dance Zone
Winner Madeline Friel Carol Kitchen's Dance Centre
Winner Azenalea Glaze-Domingue Joanne Chapman School of Dance
Winner Dimitra Grovestine The Dance Station Inc
Winner Raina Harten Joanne Chapman School of Dance
Winner Jessie Heslop Pure Rhythm Dance Company
Winner Patryck Hoover Performing Dance Arts
Winner Holly Kapteyn All That's Dance & More
Winner Ashley LaMarca Maple Academy of Dance Inc.
Winner Jackson Lee Performing Dance Arts
Winner Hannah Longe Project Dance
Winner Mackenzie MacNeil Art & Soul Dance Company
Winner Keleigh McCall [N/A]
Winner Alexandria McCauley Studio Dance Arts
Winner Sanjana Nallapaneni Krystie's Dance Academy
Winner Brandon Ng Elite Danceworx
Winner Kimberly Nurse Elite Danceworx
Winner Addyson Nutzenberger Canadian Dance Company
Winner Jade Sauve Joanne Chapman School of Dance
Winner Ava Schipani BOLD Dance Company
Winner Sierra Scott BOLD Dance Company
Winner Sydney Seurattan Joanne Chapman School of Dance
Winner Ashaya Subhanally Bojangles Dance Arts
Winner Fiona Taylor The Oakville Academy of the Arts
Winner Camille Thomassin Burlington Dance Company
Winner Emmerly Tinglin Joanne Chapman School of Dance
Winner Victoria Varela Center-Stage School of the Arts
Winner Sadie Wilhelm Joanne Chapman School of Dance
Winner Savannah Wright Joanne Chapman School of Dance

JUMP TO YOUR CITY

2016-17 TOUR DATES

TOP Register Now
.