Dearborn Results

BACK TO TOUR DATES

Best in Studio

Studio Routine
Studio 3 Performing Arts Center I Won't Give Up
Body Language Dance Co. Severn
K. Monique's Studio of Dance Le Petit Armee
Jordan Center Dance It's All Coming Back to Me
Juliana's Academy of Dance Perception
The Turning Pointe Gimmie Dat
Dancers Edge The Damage Is Done
Planet Dance Cincinnati Lemonade
Spotlight Dance Works Dustbowl

Best of JUMP (Mini)

Studio Routine
Adagio Dance Company Home
Jordan Center Dance Mr Postman
Dancers Edge Day Dream
Spotlight Dance Works Free

Best of JUMP (Junior)

Studio Routine
Dancers Edge When The Night Comes
Body Language Dance Co. The Face
Juliana's Academy of Dance Dangerous

Best of JUMP (Teen)

Studio Routine
Dancers Edge The Damage Is Done
Spotlight Dance Works Paris Is Burning
Juliana's Academy of Dance Perception
Mary Skiba's School of Dance (Un) chosen One

Best of JUMP (Senior)

Studio Routine
Spotlight Dance Works Dustbowl
Dancers Edge In This Shirt
Juliana's Academy of Dance The One I Loved

mini • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Faun  (Sydney Revennaugh)  Dancers Edge
2nd Over The Rainbow  (Jensen Conrad)  K. Monique's Studio of Dance
3rd Must Have Been Love  (Ciana Jao)  Big City Dance Center

mini • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st French Kiss Dancers Edge
2nd Use Somebody K. Monique's Studio of Dance
3rd Took The Night Jordan Center Dance

mini • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Home Adagio Dance Company
2nd Day Dream Dancers Edge
2nd I Can Do Anything Dancers Edge
3rd Tea Party Adagio Dance Company

mini • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Mr Postman Jordan Center Dance
1st Free Spotlight Dance Works
2nd Both Hands Planet Dance Cincinnati
3rd Locomotion Jordan Center Dance

junior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Tunglio  (Makayla Ryan)  Body Language Dance Co.
2nd Numb  (Audra Stachnik)  Body Language Dance Co.
3rd Your Song  (Jessica Oostindie)  Body Language Dance Co.
3rd He's a Dream  (Rachel Przybylo)  Big City Dance Center

junior • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st For You Dancers Edge
2nd Fur Elise Body Language Dance Co.
3rd Intrigue Body Language Dance Co.

junior • group

Place Routine/Dancer Studio
1st The Face Body Language Dance Co.
1st Ain't No Other Man Body Language Dance Co.
1st Dangerous Juliana's Academy of Dance
1st When The Night Comes Dancers Edge
2nd Coffee Break Body Language Dance Co.
3rd Hold Body Language Dance Co.
3rd Man in the Mirror Juliana's Academy of Dance

junior • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Lean On Me Body Language Dance Co.
2nd Mad House Adagio Dance Company
3rd Bird Flu Planet Dance Cincinnati

junior • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st I'm Alive Juliana's Academy of Dance
2nd On The Floor Juliana's Academy of Dance
3rd Dancin' Fool Juliana's Academy of Dance

teen • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st When You Say My Name  (Jacob Thoman)  Planet Dance Cincinnati
2nd What Sound  (Tara Bombalski)  Mary Skiba's School of Dance
2nd Cry  (Tyler Wolfe)  Dance House
3rd Please Don't Go  (Michael Kelly)  West Michigan Dance Center

teen • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Survival Dancers Edge
2nd Skinny Love Dance House
3rd Therapy Body Language Dance Co.

teen • group

Place Routine/Dancer Studio
1st I Gave You All Spotlight Dance Works
2nd Taking Charge Spotlight Dance Works
3rd Click Click Boom Dancers Edge

teen • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Gravity Juliana's Academy of Dance
2nd Samskeyti Columbia Performing Arts Centre
3rd Mixed Tape Dancers Edge

teen • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Glorious Dancers Edge
1st The Damage Is Done Dancers Edge
2nd Paris Is Burning Spotlight Dance Works
3rd Perception Juliana's Academy of Dance

teen • production

Place Routine/Dancer Studio
1st Crank It Up Juliana's Academy of Dance
2nd Say Our Name Juliana's Academy of Dance
3rd Gimmie Dat The Turning Pointe

teen • extended time production

Place Routine/Dancer Studio
1st Sweet Dreams Bella Rosa Dance Academy

senior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Crazy  (Rachel Gill)  Dancers Edge
2nd What the Water Gave Me  (Heather Kelly)  Juliana's Academy of Dance
2nd Tell Me The Truth  (Tyler Ring)  Dancers Edge
3rd Alone  (Alexandria Hughes)  Dance House

senior • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Acceptance Dancers Edge
1st Dark Paradise The Turning Pointe
2nd Destroy Me Dancers Edge
3rd Set Fire Juliana's Academy of Dance
3rd Crush On You The Turning Pointe

senior • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Dustbowl Spotlight Dance Works
2nd The One I Loved Juliana's Academy of Dance
2nd In This Shirt Dancers Edge
3rd Wake Spotlight Dance Works

senior • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Benediction Spotlight Dance Works
2nd Go Insane Spotlight Dance Works
3rd Detroit Rock City Adagio Dance Company

senior • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st The Tide Spotlight Dance Works

mini / junior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Don Quixote Vlad's Dance Company
2nd Habenera Seville Joanne Chapman School of Dance
3rd Serenade Joanne Chapman School of Dance

mini / junior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Prone Danz Studio (Costa Rica)
2nd Sisters Warehouse Dance Complex
3rd Settle Down Danceworks Costa Rica

mini / junior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st The Band Stars Dance Studio
2nd Invasion CC & Co. Dance Complex
3rd Fly Girls CC & Co. Dance Complex

mini / junior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Thumbs Honolulu Dance Studio & Boogie Down Prod.
2nd Ruby Blue Dance 4 Real
3rd Shake-N-Pop Dance 4 Real

mini / junior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st See You Shining Dance Unlimited
2nd Keep Breathing Performance Edge 2 School of Dance
3rd Ave Maria Universal Performing Arts Center

mini / junior • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Le Jazz Hot Joanne Chapman School of Dance
2nd Santa Baby NorthPointe Dance Academy
3rd Grant Ave CC & Co. Dance Complex

mini / junior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st Rule The World Southern Strutt
2nd Nostalgic CC & Co. Dance Complex
3rd Angels Among Us Devotion Dance Company

mini / junior • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st Acapella Tempe Dance
2nd Big Noise Joanne Chapman School of Dance
3rd Hello Dolly Joanne Chapman School of Dance

mini / junior • improvisation

Place Routine/Dancer Studio
1st Improv Echo Summit Dance Shoppe
2nd Improv Steps N Motion
3rd Improv Steps N Motion

teen / senior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Le Corsaire Variation Aspire Dance Academy
2nd Love Song Joanne Chapman School of Dance
3rd Palladio NorthPointe Dance Academy

teen / senior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Drifting From Our Nature Rhythm Dance Center
2nd Walk It Off Dance Empire of Miami
3rd Love and Tears Lourdes Academy Dancers (Highschool Dance Team)

teen / senior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Here Comes The Boom Southern Strutt
2nd Look At My Chick Performance Edge
3rd 2024 D'ansa Jazz Stage

teen / senior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st It's Not Right Creative Arts Academy
2nd Besame D'ansa Jazz Stage
3rd Walk The Line D'ansa Jazz Stage

teen / senior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st Hold Me Mansfield Academy of Dance
2nd Papa, Can Your Hear Me? Dance Unlimited
3rd Born Again New Image Dance Company

teen / senior • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Reach For The Gun Vlad's Dance Company
2nd Burlesque Joanne Chapman School of Dance
3rd Don't Tell Mama NorthPointe Dance Academy

teen / senior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st If I Try Larkin Dance Studio
2nd Please Don't Fall In Love Dance Empire of Miami
3rd Victory Patricia Penenori Dance Center

teen / senior • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st TBA Dance 4 Real
2nd Din Da Da Denise Wall's Dance Energy
3rd Ludwig to the Finish Line Joanne Chapman School of Dance

teen / senior • improvisation

Place Routine/Dancer Studio
1st Improv Velocity Dance Center, LLC
2nd TBA Dance Unlimited
3rd I Am Out Dance & Dance Academy

Mini Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Ciana Jao Big City Dance Center
Winner Devynn Marshall Jordan Center Dance
Winner Sydney Revennaugh Dancers Edge
Winner Maya Ristovski Adagio Dance Co.
Runner-Up Paige Bransteter Tiffany & Co. Studio of Dance
Runner-Up Cate Cerny Jordan Center Dance
Runner-Up Reese Cook Spotlight Dance Works
Runner-Up Julia Flesch Planet Dance Cincinnati
Runner-Up Marissa Gebeau Jordan Center Dance
Runner-Up Lindsey Kamyszek Mary Skiba's School of Dance
Runner-Up Julia Kearney Dance House
Runner-Up Alyvia Kish Big City Dance Center
Runner-Up Kasey Latten Jordan Center Dance
Runner-Up Elizabeth Osborne Adagio Dance Company
Runner-Up Noelle Riggs Spotlight Dance Works
Runner-Up Julia Rudlaff Grand Rapids Ballet School
Runner-Up Alexis Sakelaris Mary Skiba's School of Dance
Runner-Up Olivia Sarvello Mary Skiba's School of Dance
Runner-Up Leah Stauffer Tiffany & Co. Studio of Dance
Runner-Up Avery Trask [N/A]

Junior Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Mackenzie Meldrum Spotlight Dance Works
Winner Sophie Miklosovic Juliana's Academy of Dance
Winner Ava Shannon Juliana's Academy of Dance
Winner Olivia Shook Planet Dance Cincinnati
Runner-Up Madeleine Brown Dance House
Runner-Up Claire Foley Adagio Dance Company
Runner-Up Chloe Gall Adagio Dance Company
Runner-Up Eleni Georgeton Planet Dance Cincinnati
Runner-Up Emily Hooper Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Hadley Koger Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Helena Latulip Suzette's Masters of Dance
Runner-Up Olivia Liberati Noretta Dunworth School of Dance
Runner-Up Cate Mandryk Body Language Dance Co.
Runner-Up Emily Matthews Spotlight Dance Works
Runner-Up Teresa Mooney Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Marissa Orzame Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Makayla Ryan Body Language Dance Co.
Runner-Up Breanna Sakmar Spotlight Dance Works
Runner-Up Justine Sanker Bold Dance Company
Runner-Up Audra Stachnik Body Language Dance Co.
Runner-Up Amanda Tomlinson Spotlight Dance Works
Runner-Up Lexi Zimmer Planet Dance Cincinnati

Junior Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Kevin Wang Juliana's Academy of Dance

Teen Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Celine Abdallah Noretta Dunworth School of Dance
Winner Natalie Cantalino Noretta Dunworth School of Dance
Winner Sydney Maly Columbia Performing Arts Centre
Winner Abby Martz Dancers Edge
Runner-Up Brenna Atkins Dance House
Runner-Up Tara Bombalski Mary Skiba's School of Dance
Runner-Up Sydney Brooks Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Kailey Cole Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Paige Devitt Spotlight Dance Works
Runner-Up Gabrielle DiNizo Dayton Dance Conservatory
Runner-Up Lauren Dysarz Adagio Dance Company
Runner-Up Brianna Finucan Premiere Dance Studio
Runner-Up Gabrielle Girard Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Arianna Greco The Turning Pointe
Runner-Up Jessica Gross Jordan Center Dance
Runner-Up Camri Hewie Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Courtney Howard Planet Dance Cincinnati
Runner-Up Alexa Jelley Dance House
Runner-Up Sara Macek Dance House
Runner-Up Susie Mehle Columbia Performing Arts Centre
Runner-Up Ciara Moules Bojangles Dance Arts
Runner-Up Raea Palmieri Jordan Center Dance
Runner-Up Claire Piccirillo Dancers Edge
Runner-Up Brittany Podolski Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Marissa Quivey West Michigan Dance Center
Runner-Up Priya Ram Planet Dance Cincinnati
Runner-Up Annelise Ritacca Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Abigail Stearns Body Language Dance Co.
Runner-Up Allie Turner Dancers Edge
Runner-Up Tyler Wolfe Dance House

Teen Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Michael Kelly West Michigan Dance Center
Winner Alex Soulliere Spotlight Dance Works
Winner Jacob Thoman Planet Dance Cincinnati
Runner-Up Michael Arellano Suzette's Masters of Dance
Runner-Up Brennen Maniaci Suzette's Masters of Dance
Runner-Up Riley Sterian Body Language Dance Co.

Senior Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Rachel Gill Dancers Edge
Winner Alyssa Iselli Juliana's Academy of Dance
Winner Heather Kelly Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Gracie Black Dancers Edge
Runner-Up Rebecca Corrigan Adagio Dance Company
Runner-Up Stevie Dore Steps
Runner-Up Katie Gordon Dancers Edge
Runner-Up Jackie Hoyt The Turning Pointe
Runner-Up Alexandria Hughes Dance House
Runner-Up Erika Jacob Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Morgan Lansky Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Raquel Mar Spotlight Dance Works
Runner-Up Molly Mehle Columbia Performing Arts Centre
Runner-Up Michelle Snyder Suzette's Masters of Dance
Runner-Up Stephanie Stricker Columbia Performing Arts Centre
Runner-Up Jameshia Taylor Dancers Edge
Runner-Up Laura Tinkler Jamie's Dance Force
Runner-Up Kylie Williams Dancers Edge

Senior Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Maurice Dowell The Zone Dance Center, LLC.
Winner Jeffery Noble Dance House
Winner Tyler Ring Dancers Edge
Runner-Up Aaron Czuprenski The Turning Pointe
Runner-Up David Gourov Dance Dynamics
Runner-Up Adam Houston [N/A]
Runner-Up Devin Richey Dance Dynamics
Runner-Up Devin Tokarski Juliana's Academy of Dance
Runner-Up Connor Trahan [N/A]
Runner-Up John Charles Vaughan CM Dancing

Tap Class

Placement Dancer Studio
Winner Emily Berridge Body Language Dance Co.
Winner Maddie Bruner Jordan Center Dance
Winner Miranda Byl Body Language Dance Co.
Winner Jessica Clemons The Zone Dance Center, LLC.
Winner Kaitlyn DeWolfe Juliana's Academy of Dance
Winner Shannon Edmonds The Turning Pointe
Winner Alexis Folkert Body Language Dance Co.
Winner Maddie Garbaty Body Language Dance Co.
Winner Lauren Hall Dance House
Winner Mariah Kooistra Body Language Dance Co.
Winner Blythe Koster Body Language Dance Co.
Winner Chaelynne Lohr Spotlight Dance Works
Winner Mackenzie McElroy Jordan Center Dance
Winner Kelsi Moses Jordan Center Dance
Winner Lexi Nitz Body Language Dance Co.
Winner Jessica Oostindie Body Language Dance Co.
Winner Ashley Oostindie Body Language Dance Co.
Winner Raea Palmieri Jordan Center Dance
Winner Ashley Rettich Spotlight Dance Works
Winner Brooke Siegler Jordan Center Dance
Winner Ashley Sims Jordan Center Dance
Winner Abigail Stearns Body Language Dance Co.
Winner Westyn Winling Tiffany & Co. Studio of Dance

Jazz, Contemp. & Lyrical

Placement Dancer Studio
Winner Toryn Atkins Dance House
Winner Mackenzie Banks Jordan Center Dance
Winner Bailey Benoot Spotlight Dance Works
Winner Olivia Bonich Juliana's Academy of Dance
Winner Sophia Carlesimo Suzette's Masters of Dance
Winner Gabriel Carter Suzette's Masters of Dance
Winner Emily Clark Spotlight Dance Studio, LLC
Winner Jensen Conrad K. Monique's Studio of Dance
Winner Riley Cornacchini Juliana's Academy of Dance
Winner Isabella Croce Mary Skiba's School of Dance
Winner Isabella Cvetanovski Suzette's Masters of Dance
Winner Madison Dyke The Turning Pointe
Winner Talayna Eisele Bella Rosa Dance Academy
Winner Courtney Ferguson K. Monique's Studio of Dance
Winner Cassidy Folkert Body Language Dance Co.
Winner Savannah Ford Dayton Dance Conservatory
Winner Caroline Gormely The Turning Pointe
Winner Maura Grace Adagio Dance Company
Winner Shelby Griswold Columbia Performing Arts Centre
Winner Parrah Grundy The Turning Pointe
Winner Brittany Hamilton Elite Danceworx
Winner Avery Haneline K. Monique's Studio of Dance
Winner Ally Hill Columbia Performing Arts Centre
Winner Gabrielle Hurst Adagio Dance Company
Winner Emily Jones Planet Dance Cincinnati
Winner Jenna Kamsickas Dance House
Winner Amanda Kelly Juliana's Academy of Dance
Winner Luke Koski Suzette's Masters of Dance
Winner Emily Laird Spotlight Dance Works
Winner Sigal Landau Jordan Center Dance
Winner Kristyn Lein Dance...by Gloria
Winner Rachel Lopez K. Monique's Studio of Dance
Winner Rhoneisha Martin The Turning Pointe
Winner Emma Miller Big City Dance Center
Winner Stephanie Napiorkowski Spotlight Dance Works
Winner Haley Nardoni Adagio Dance Company
Winner Emily Parks Mary Skiba's School of Dance
Winner Hannah Pefley Juliana's Academy of Dance
Winner Shelby Phillips Juliana's Academy of Dance
Winner Emily Prymula Body Language Dance Co.
Winner Courtnee Reaves Dancers Edge
Winner Kristin Ruch Planet Dance Cincinnati
Winner Courtney Schaefer Dayton Dance Conservatory
Winner Adele Shaw The Dance Barre
Winner Jordyn Shepler Metro Dance Company
Winner Megan Sherman Columbia Performing Arts Centre
Winner Camden Shipley Dancers Edge
Winner Rachel Spurling Columbia Performing Arts Centre
Winner Kailee Teed Spotlight Dance Works
Winner Haley Thomas Dance House
Winner Jenna Torigian Big City Dance Center
Winner Addison Toutant The Turning Pointe
Winner Lizzie Trombley Big City Dance Center
Winner Summer Walkowiak The Turning Pointe
Winner Braden Wells Bella Rosa Dance Academy
Winner Jillian Zwada Spotlight Dance Works
Winner Alexa Zweig Jordan Center Dance

Ballet Class

Placement Dancer Studio
Winner Meghan Allen Adagio Dance Company
Winner Brittney Birr Big City Dance Center
Winner Maggie Black Dancers Edge
Winner Madeline Boji Dance House
Winner Izzy Borg Tiffany & Co. Studio of Dance
Winner Kiyoko Brown The Zone Dance Center, LLC.
Winner Hannah Brzustewicz Spotlight Dance Works
Winner Jenna Buss Mary Skiba's School of Dance
Winner Annabella Camaj Suzette's Masters of Dance
Winner Lauren Camp Dean/Black School of Performing Arts, Inc.
Winner Cecilia Cavaliere Spotlight Dance Works
Winner Zoya Coty Body Language Dance Co.
Winner Sophia Croce Mary Skiba's School of Dance
Winner Holly Crowther Triple Threat Dance & Theatre Company
Winner Daryann DeRaad Body Language Dance Co.
Winner Carly Didonato Adagio Dance Company
Winner Alexis Dorer Dance Fusion
Winner Kiara Drew Dayton Dance Conservatory
Winner Aubree Ensign Body Language Dance Co.
Winner Sara Fergus Spotlight Dance Studio, LLC
Winner Alicia Graves Jordan Center Dance
Winner Alyssa Griffith Spotlight Dance Works
Winner Steph Gunter Dancers Edge
Winner Autumn Harlan K. Monique's Studio of Dance
Winner Lyndsay Jones Triple Threat Dance & Theatre Company
Winner Makenna Koger Juliana's Academy of Dance
Winner Mary Kruk Spotlight Dance Works
Winner Jazmin Lakin Dancers Edge
Winner Paige Libres Planet Dance
Winner Heather Liposky Adagio Dance Company
Winner Brianna Maier Adagio Dance Company
Winner Lily Massie Juliana's Academy of Dance
Winner Cassidy Medlin Juliana's Academy of Dance
Winner Madison Miller Dayton Dance Conservatory
Winner Annie Misson Spotlight Dance Works
Winner Ava Moore Planet Dance Cincinnati
Winner Carlie Murdock Planet Dance Cincinnati
Winner Marlies Otteman Body Language Dance Co.
Winner Paige Pellicano The Turning Pointe
Winner Caitlyn Piccirillo Dancers Edge
Winner Alaina Pierson Juliana's Academy of Dance
Winner Rachel Przybylo Big City Dance Center
Winner Courtnee Reaves Dancers Edge
Winner Zoe Revennaugh Dancers Edge
Winner Jenna Richardson The Turning Pointe
Winner Lauren Riggs Spotlight Dance Works
Winner Hailee Ritcey Spotlight Dance Works
Winner Kaitlin Roemer Modern Messages Dance Co.
Winner Jordan Roskopp Spotlight Dance Works
Winner Afton Rybicki Dance Dynamics
Winner Hannah Schafer Dancers Edge
Winner Caroline Schultz Adagio Dance Company
Winner Amy Schwartz Juliana's Academy of Dance
Winner Sara Seemann Juliana's Academy of Dance
Winner K.C. Shonk Spotlight Dance Works
Winner Halle Spero Jordan Center Dance
Winner Jayla Steward The Zone Dance Center, LLC.
Winner Madison Sufferdini Adagio Dance Company
Winner Caroline Sundvold Columbia Performing Arts Centre
Winner Alexis Susko Mary Skiba's School of Dance
Winner Katie Tassoni Dance Dynamics
Winner Bryna Tennille The Turning Pointe
Winner Molly Urquhart Mary Skiba's School of Dance
Winner Glory Wesseldyk Patti Herm School of Dance
Winner Maggie Westerfield Planet Dance Cincinnati
Winner Kara Willming Spotlight Dance Works
Winner Maria Wright Planet Dance Cincinnati

Hip-Hop Class

Placement Dancer Studio
Winner Sydney Brooks Juliana's Academy of Dance
Winner Ava Dal Pra Suzette's Masters of Dance
Winner Ciara Hurst Adagio Dance Company
Winner Rebecca Kowalski Adagio Dance Company
Winner Kelsey Lewinski Big City Dance Center
Winner Alexa Maslowski Dance...by Gloria
Winner Jennifer Minuado Mary Skiba's School of Dance
Winner Avery Nikolic Adagio Dance Co.
Winner Callie Palermino Mary Skiba's School of Dance
Winner Kate Pincura Adagio Dance Co.
Winner Irryana Trimble Planet Dance Cincinnati
Winner Taylor Weber Dance Fusion

JUMP TO YOUR CITY

2017-2018 TOUR DATES

TOP Register Now
.