Santa Clara Results

BACK TO TOUR DATES

Best in Studio

Studio Routine
Spark Dance Studio Halo
Team JDE Come Home
HYPE Dance Studio You're The One
Dance Academy USA Luv U Ms. B
Dance Center Santa Rosa Rhythm
No Limits Dance Company Broken
Dance Attack I Want You to Want Me
Hawkins School of Performing Arts Fields of Gold
Tiffany's Dance Academy Carry Me Through
Nor Cal Dance Arts We Own The Sky

Best of JUMP (Mini)

Studio Routine
Dance Academy USA Pop, Drop and Roll
Tiffany's Dance Academy - Pleasanton Angry Birds
Nor Cal Dance Arts Rise
Western NV Performing Arts Kiss Me

Best of JUMP (Junior)

Studio Routine
Dance Academy USA Boy Meets Girl
Tiffany's Dance Academy - Fremont Tonight
Civic Dance Center Paint It Black
Nor Cal Dance Arts Judas

Best of JUMP (Teen)

Studio Routine
Nor Cal Dance Arts We Own The Sky
Dance Academy USA Luv U Ms. B
Western NV Performing Arts Nerds Anonymous
Tiffany's Dance Academy Carry Me Through
Hawkins School of Performing Arts Fields of Gold

Best of JUMP (Senior)

Studio Routine
Nor Cal Dance Arts Home
Tiffany's Dance Academy What About Love
Civic Dance Center I Was Broken
Hawkins School of Performing Arts Wash

mini • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Heartbroken  (Jessica Chin)  Dance Attack

mini • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Footloose Western NV Performing Arts
2nd They Can't Stop Us Nor Cal Dance Arts
3rd Moves Like Jagger Western NV Performing Arts

mini • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Rise Nor Cal Dance Arts
2nd Boyfriend Western NV Performing Arts
3rd Ay Carumba Western NV Performing Arts

mini • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Dancin' Fool Dance Academy USA
2nd Footloose Tiffany's Dance Academy - Fremont
3rd Kiss Me Western NV Performing Arts

mini • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Pop, Drop and Roll Dance Academy USA
2nd Boogie Woogie Bugle Boy Tiffany's Dance Academy - San Ramon
3rd Drumline Tiffany's Dance Academy - Fremont

mini • production

Place Routine/Dancer Studio
1st Angry Birds Tiffany's Dance Academy - Pleasanton

junior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Bangarang  (Jack Henderson)  Tiffany's Dance Academy - Fremont
2nd Mack the Knife  (Brodie Wolf)  Tiffany's Dance Academy - Fremont
3rd Prima Donna  (Bailey Floyd)  HYPE Dance Studio

junior • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st I'm Sexy and I Know It Tiffany's Dance Academy - Fremont
2nd Stuck Like Glue Tiffany's Dance Academy - Fremont
3rd Be Wild The Dance Company
3rd Study Hall Western NV Performing Arts

junior • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Pocket Book Dance Academy USA
2nd I'm Your Man Dance Academy USA
3rd Royal T The Dance Company

junior • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Boy Meets Girl Dance Academy USA
2nd Tonight Tiffany's Dance Academy - Fremont
3rd Judas Nor Cal Dance Arts

junior • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Bouncin Back Tiffany's Dance Academy - Fremont
2nd Paint It Black Civic Dance Center
3rd Earth Song Dance Academy USA

junior • production

Place Routine/Dancer Studio
1st Mr. James Brown Tiffany's Dance Academy - South San Francisco

teen • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Please Don't Leave  (Mia Marino)  No Limits Dance Company
2nd Animal  (Jessica Sandoval)  Nor Cal Dance Arts
2nd Throw Me A Rope  (Alexandra McFarlane)  Spark Dance Studio
2nd Royalty  (Kimi Huckaby)  No Limits Dance Company
3rd Will You Still Love Me?  (Katie Gonzalez)  No Limits Dance Company

teen • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Keep Breathing The Dance Company
2nd Battlefield Nor Cal Dance Arts
3rd One Beautiful Evening No Limits Dance Company

teen • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Heroes Dance Academy USA
2nd Drive Nor Cal Dance Arts
2nd Barbershop Western NV Performing Arts
3rd Small Crime Nor Cal Dance Arts

teen • line

Place Routine/Dancer Studio
1st We Own The Sky Nor Cal Dance Arts
2nd Geek Chic Nor Cal Dance Arts
3rd Riot Rhythm Dance Academy USA

teen • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Nerds Anonymous Western NV Performing Arts
2nd Rockabilly Dance Academy USA
3rd Why Dance Academy USA

teen • production

Place Routine/Dancer Studio
1st Luv U Ms. B Dance Academy USA
2nd Droids Nor Cal Dance Arts
2nd Movie Night Western NV Performing Arts
3rd Royal-T Dance Academy USA

senior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Fear You Won't Fall  (Allie Gomes)  Tiffany's Dance Academy
1st To Be Alone With You  (Natalie Brown)  Tiffany's Dance Academy
2nd Love Again  (Renee Jonas)  Hawkins School of Performing Arts
3rd Blue  (Alex Beaudoin)  Nor Cal Dance Arts

senior • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Detroit City Swing Hawkins School of Performing Arts
2nd Little Motel Tiffany's Dance Academy
3rd Never Say Never Western NV Performing Arts

senior • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Home Nor Cal Dance Arts
2nd What About Love Tiffany's Dance Academy
3rd I Was Broken Civic Dance Center
3rd Run the World Tiffany's Dance Academy

senior • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Wash Hawkins School of Performing Arts
2nd Rollin in the Deep Pamelot a School of Dance

mini / junior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Piano The Dance Lab At the Rose
2nd Habenera Seville Joanne Chapman School of Dance
3rd Serenade Joanne Chapman School of Dance

mini / junior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st I Will Be Your Way Jean Leigh Academy of Dance
2nd Sisters Warehouse Dance Complex
3rd Settle Down Danceworks Costa Rica

mini / junior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Play that Atico Ballet y Danzas
2nd Invasion CC & Co. Dance Complex
3rd Fly Girls CC & Co. Dance Complex

mini / junior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Fabulous Knox Dance Worx
2nd Ruby Blue Dance 4 Real
3rd Shake-N-Pop Dance 4 Real

mini / junior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st people help people Atico Ballet y Danzas
2nd Keep Breathing Performance Edge 2 School of Dance
3rd Ave Maria Universal Performing Arts Center

mini / junior • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Getting Good At Being Bad AB Training Facility
2nd Le Jazz Hot Joanne Chapman School of Dance
3rd Santa Baby NorthPointe Dance Academy

mini / junior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st Summertime SJ Dance Company
2nd Nostalgic CC & Co. Dance Complex
3rd Angels Among Us Devotion Dance Company

mini / junior • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st Black Horse and the Cherry Tree Music General
2nd Big Noise Joanne Chapman School of Dance
3rd Hello Dolly Joanne Chapman School of Dance

mini / junior • improvisation

Place Routine/Dancer Studio
1st Improv Echo Summit Dance Shoppe
2nd Improv Steps N Motion
3rd Improv Steps N Motion

teen / senior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Feeling Good Knox Dance Worx
2nd Love Song Joanne Chapman School of Dance
3rd Palladio NorthPointe Dance Academy

teen / senior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Obsession Paradigm Dance Project
2nd Walk It Off Dance Empire of Miami
3rd Love and Tears Lourdes Academy Dancers (Highschool Dance Team)

teen / senior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st DNA The Next Step Dance Studio
2nd Look At My Chick Performance Edge
3rd 2024 D'ansa Jazz Stage

teen / senior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Kamikaze New Canaan Dance Academy
2nd Besame D'ansa Jazz Stage
3rd Walk The Line D'ansa Jazz Stage

teen / senior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st Ordinary People Music General
2nd Papa, Can Your Hear Me? Dance Unlimited
3rd Born Again New Image Dance Company

teen / senior • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Bring on the Men The Dance Lab At the Rose
2nd Burlesque Joanne Chapman School of Dance
3rd Don't Tell Mama NorthPointe Dance Academy

teen / senior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st Be Your Love New Canaan Dance Academy
2nd Please Don't Fall In Love Dance Empire of Miami
3rd Victory Patricia Penenori Dance Center

teen / senior • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st Tapestry Tawn Marie's Dance Centre
2nd TBA Dance 4 Real
3rd Din Da Da Denise Wall's Dance Energy

teen / senior • improvisation

Place Routine/Dancer Studio
1st Improv Velocity Dance Center, LLC
2nd TBA Dance Unlimited
3rd I Am Out Dance & Dance Academy

Mini Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Alexa Castrence Yoko's Dance and Perf. Arts Academy
Winner Ashton Dunham Team JDE
Winner Paige Litle The Dance Studio 2
Runner-Up Rachel Bergstrom Mission Dance & Performing Arts
Runner-Up Audrey Breeding Western NV Performing Arts
Runner-Up Sophia Cacioppo Western NV Performing Arts
Runner-Up Makaela Cavalla The Dance Studio 2
Runner-Up Sydney Centeno Nor Cal Dance Arts
Runner-Up Abie Cotter Team JDE
Runner-Up Jazzy Delgado Nor Cal Dance Arts
Runner-Up Sydney Fleming Civic Dance Center
Runner-Up Courtney Greer Temecula Dance Company
Runner-Up Alicyanna Guerrero TruDance
Runner-Up Ariana Hart Tiffany's Dance Academy - South San Francisco
Runner-Up Vivien Lopez Nor Cal Dance Arts
Runner-Up Nikki Martin Team JDE
Runner-Up Taylor Matsu Tiffany's Dance Academy - South San Francisco
Runner-Up Madison McCraw Western NV Performing Arts
Runner-Up Jenny McMullen Dance Academy USA
Runner-Up Kendall Miller Stages-iMPACT Contemporary Dance Company
Runner-Up Sachie Ohara Stages-iMPACT Contemporary Dance Company
Runner-Up Emma Prieto The Dance Company
Runner-Up Justyce Quintana-Browne Western NV Performing Arts
Runner-Up Julyssa Rounds Team JDE
Runner-Up Jadyn Rozzano-Keefe Westlake School for the Performing Arts
Runner-Up Molly Sheehan Spark Dance Studio
Runner-Up Johanna Sigurdardottir [N/A]
Runner-Up Kina Siu Dance Academy USA
Runner-Up Taylor Siu Tiffany's Dance Academy - San Ramon
Runner-Up Janette Solorzano Nor Cal Dance Arts
Runner-Up Jullian Tibbils Dance Academy USA
Runner-Up Ashley Torres Tiffany's Dance Academy - Pleasanton
Runner-Up Taylor Trigueiro The Dance Company
Runner-Up Alyssa Trinh Dance Academy USA
Runner-Up Peyton Woods The Dance Company

Mini Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Ryan Maw Western NV Performing Arts
Runner-Up Jason Aochi Dance Attack
Runner-Up Ian Debono Westlake for the Performing Arts
Runner-Up Anthony McMenamy Western NV Performing Arts
Runner-Up Raphael Tourette Dance Academy USA
Runner-Up Ethan Weisbrod Tiffany's Dance Academy - Pleasanton

Junior Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Carmela Mayo [N/A]
Winner Ally Robinson Mather Dance Company
Winner Genneya Walton [N/A]
Runner-Up Bella Allen WESTSIDE Dance Project
Runner-Up Jaime An Dance Academy USA
Runner-Up Brianna Brosnan Tiffany's Dance Academy - South San Francisco
Runner-Up Taylor Fiske Spark Dance Studio
Runner-Up Clare Giatzis Dance Fusion
Runner-Up Korinne Henslee The Dance Company
Runner-Up Pascha Hopkins Dance Academy USA
Runner-Up Jessica McFall Spark Dance Studio
Runner-Up Taylor Payne Step I Dance Studio
Runner-Up Danielle Quarles-Zamovskis DiFranco DanceProject
Runner-Up Haley Romig Team JDE
Runner-Up Katie Walsh Civic Dance Center
Runner-Up Liana Wang Dance Academy USA
Runner-Up Delaney Washington Dance Academy USA

Junior Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Jack Henderson Tiffany's Dance Academy - Livermore
Winner Nathan Hirshaut Coastal Vibe Dance Company
Runner-Up Bryan Ardron Civic Dance Center
Runner-Up Marc Anthony Gutierrez DacPac at Dance Attack
Runner-Up Conrad Rocha Triple Threat Performing Arts
Runner-Up Kai Whitaker Civic Dance Center
Runner-Up Brodie Wolf Tiffany's Dance Academy - Fremont

Teen Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Alyssa Allen Westside Dance Project
Winner Simone Cameresi Mather Dance Company
Runner-Up Dominique Arciniega Mather Dance Company
Runner-Up Adrianna Barragan Civic Dance Center
Runner-Up Stephanie Dai Nor Cal Dance Arts
Runner-Up Nayra Frota Coastal Vibe Dance Company
Runner-Up Hannah Goddard Western NV Performing Arts
Runner-Up Maggie Hayes Step I Dance Studio
Runner-Up Ember Hopkins Dance Academy USA
Runner-Up Joy Huang Nor Cal Dance Arts
Runner-Up Hikari Jacobson Westlake School for the Performing Arts
Runner-Up Erica Klein [N/A]
Runner-Up Jade Pineda-Johnson Step I Dance Studio
Runner-Up Ashley Richardson Mather Dance Company
Runner-Up Kayla Rivera Nor Cal Dance Arts
Runner-Up Ari Rosenblatt Tiffany's Dance Academy - Livermore
Runner-Up Haley Rutherford No Limits Dance Company
Runner-Up Jessica Sandoval Nor Cal Dance Arts
Runner-Up Jasmine White Step I Dance Studio
Runner-Up Olivia Zheng Nor Cal Dance Arts

Teen Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Erik Debono Westlake for the Performing Arts
Runner-Up Collin Johnson The Next Step Dance Studio
Runner-Up Trevor Takemoto [N/A]

Senior Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Sara Margozzi Nor Cal Dance Arts
Winner Whitney Schmanski [N/A]
Runner-Up Brittany Andres Nor Cal Dance Arts
Runner-Up Marissa Barragan [N/A]
Runner-Up Alex Beaudoin Nor Cal Dance Arts
Runner-Up Coline Buencamino Westlake School for the Performing Arts
Runner-Up Raquel Fraticelli Nor Cal Dance Arts
Runner-Up Allie Gomes Tiffany's Dance Academy - Livermore
Runner-Up Tina Hidai [N/A]
Runner-Up Renee Jonas Hawkins School of Performing Arts
Runner-Up Gabrielle Romero Stages-iMPACT Contemporary Dance Company

Senior Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Christopher Marks Chapkis Dance
Winner Riley O'Flynn [N/A]
Winner Gianni Sanchez Nor Cal Dance Arts
Runner-Up Danilo DelValle DanceWorkshop 10
Runner-Up Dylan Gardener Hawkins School of Performing Arts
Runner-Up Jason Martin Lisa Clark Dancers

Tap Class

Placement Dancer Studio
Winner Gabriella Alarcon DacPac at Dance Attack
Winner Trina Benavidez TruDance
Winner Rachel Blanton Dance Academy USA
Winner Morgen Bock Team JDE
Winner Naya Chang DacPac at Dance Attack
Winner Kyleigh Jai Colchico Triple Threat Performing Arts
Winner McKenzie Comba Western NV Performing Arts
Winner Sarah Coulson Tiffany's Dance Academy - Pleasanton
Winner Shelby Davis Nor Cal Dance Arts
Winner Haley Davis Western NV Performing Arts
Winner Lauren Eknoian Civic Dance Center
Winner Brianae Garcia Civic Dance Center
Winner Samuel Hall Stages-iMPACT Contemporary Dance Company
Winner Hannah Hawkins Team JDE
Winner Libby Howard Spark Dance Studio
Winner Cheyenne Kiser Forever Dance
Winner Yulie Landan Dance Academy USA
Winner Todd Lani Western NV Performing Arts
Winner Stephanie Lim Nor Cal Dance Arts
Winner Elsa Maples Western NV Performing Arts
Winner Audrey Mongrain Spark Dance Studio
Winner Miranda Nava Triple Threat Performing Arts
Winner Lily Nelson Western NV Performing Arts
Winner Eliza Patterson Dance Connection (Palo Alto)
Winner Maggie Sepsey Civic Dance Center
Winner Jennifer Smith Triple Threat Performing Arts
Winner Diana Sweeney Western NV Performing Arts
Winner Karlie Teruya Tiffany's Dance Academy - Pleasanton
Winner Azuki Umeda Dance Academy USA
Winner Kristyn VanCleave Civic Dance Center
Winner Claire You Dance Academy USA

Jazz, Contemp. & Lyrical

Placement Dancer Studio
Winner Serena Anderson Backstage Academy of Dance
Winner Lauren Barnes Spark Dance Studio
Winner Lauren Bartlett Team JDE
Winner Noah Baughman Suzanne's Dance School
Winner Megan Baytosh Civic Dance Center
Winner Hannah Beddow Coastal Vibe Dance Company
Winner Sydney Blouin No Limits Dance Company
Winner Piper Bockstahler Stages-iMPACT Contemporary Dance Company
Winner Emma Breeding Western NV Performing Arts
Winner Jeniece Butts Suzanne's Dance School
Winner Mikayla Carender The Dance Company
Winner Jaden Chau Pointe of Dance Studio
Winner Taryn Encinas Western NV Performing Arts
Winner Kira Fargas-Mabaquiao Westlake School for the Performing Arts
Winner Kaylee Fluty Triple Threat Performing Arts
Winner Madeline Freres Trinity Dance Center
Winner Mia Garcia Dance Academy USA
Winner Gabriella Garcia Spark Dance Studio
Winner Maycie Garcia Dance Academy USA
Winner Amaya Ghoshal Tiffany's Dance Academy - San Ramon
Winner Kassie Gibbs Step I Dance Studio
Winner Katie Gonzalez No Limits Dance Company
Winner Madyson Gross Atlas School of Dance
Winner Breenah Hamilton Step I Dance Studio
Winner Hannah Hapin Westlake School for the Performing Arts
Winner Nicole Harrisson Dancyn Studio
Winner Kimi Huckaby No Limits Dance Company
Winner Jackson Jensen Western NV Performing Arts
Winner Haley Jessup Dance Academy USA
Winner Lauren Jimenez Triple Threat Performing Arts
Winner Anika Johanesen Civic Dance Center
Winner Teagan Johnson HYPE Dance Studio
Winner Joshua Jung Tiffany's Dance Academy - South San Francisco
Winner Jenna Kautzer Dancyn Studio
Winner Kaitlyn Kelly Dance Center Santa Rosa
Winner Kristin Li Dance Academy USA
Winner Abigail Lin [N/A]
Winner Ashley Lor Team JDE
Winner Reese Lundin Tiffany's Dance Academy - Pleasanton
Winner Kyawzwa Lwin Westlake School for the Performing Arts
Winner Cassidy Marchini [N/A]
Winner Gabriella Mayo Tiffany's Dance Academy
Winner Chloe McArthur Civic Dance Center
Winner Tiffany McCoy Dance Academy USA
Winner Alexandra McFarlane Spark Dance Studio
Winner Cameron McLeod Studio S Broadway
Winner Audrey Munoz DanceWorkshop 10
Winner Steven Murillo Dance Academy USA
Winner Jake Nichols Western NV Performing Arts
Winner Corbin Nutini Tiffany's Dance Academy - South San Francisco
Winner Max Prosser Dance Center Santa Rosa
Winner Angel Reddick-Ross Destined 2 Dance Studio
Winner Abby Reimche Hawkins School of Performing Arts
Winner Kelly Renton Spark Dance Studio
Winner Megan Schnarr Tiffany's Dance Academy - Pleasanton
Winner Emily Sears Stages-iMPACT Contemporary Dance Company
Winner Avissa Sheikhai Tiffany's Dance Academy - San Ramon
Winner Alexa Sinclair No Limits Dance Company
Winner Mia Siri HYPE Dance Studio
Winner Samantha Steinle Tiffany's Dance Academy - Pleasanton
Winner Shelby Taylor Tiffany's Dance Academy
Winner Emma Walsh Civic Dance Center
Winner D'auria West Destined 2 Dance Studio
Winner Juliana Zamudio Spark Dance Studio

Ballet Class

Placement Dancer Studio
Winner Elizabeth Arrigali Spark Dance Studio
Winner Haley Beasley Civic Dance Center
Winner Chloe Blake Civic Dance Center
Winner Juliana Brackett Dance Academy USA
Winner Natalie Brown Tiffany's Dance Academy - Livermore
Winner Raye Busey Western NV Performing Arts
Winner Stella Crall [N/A]
Winner Haleigh Dalke Studio Three Dance
Winner Madeline Dutra Tiffany's Dance Academy - Pleasanton
Winner Jordyn Frapwell Civic Dance Center
Winner Kalyn Goossen The Dance Company
Winner Emily Guerard Civic Dance Center
Winner Isabelle Guillory Civic Dance Center
Winner Christopher Han Dance Academy USA
Winner Jacqueline Hillman Dance Academy USA
Winner Alexandra Malatesta Dance Academy USA
Winner Mia Marom Dance Academy USA
Winner Makaila McLeod Studio S Broadway
Winner Abbie Mendenhall Dance Center Santa Rosa
Winner Kira Morris Civic Dance Center
Winner Sam Morris Civic Dance Center
Winner Patrick O'Brien Civic Dance Center
Winner Jolie Rizzo-Pabst Team JDE
Winner Francesca Smith Dance Academy USA
Winner Sophia Spagnoli Tiffany's Dance Academy - South San Francisco
Winner Jana Tsai Dance Attack
Winner Marissa Velez Studio S Broadway
Winner Keira Whitaker Civic Dance Center
Winner Jenai Wilcox Civic Dance Center

Hip-Hop Class

Placement Dancer Studio
Winner Ashley Bolden Step I Dance Studio
Winner Myah Brooks Step I Dance Studio
Winner Jasiya Brown Destined 2 Dance Studio
Winner Emma Carney West Valley Dance Company
Winner Lyndsey Coleman Destined 2 Dance Studio
Winner Kalise Cox Destined 2 Dance Studio
Winner Shea Hancock East County Performing Arts Center
Winner Halle Henderson Tiffany's Dance Academy - Pleasanton
Winner Kaitlyn Jenkins [N/A]
Winner Lana Kellerman Dance Academy USA
Winner Stephanie Lopez No Limits Dance Company
Winner Adam Maw Western NV Performing Arts
Winner Myles Mitchell Dance Academy USA
Winner Nyah Rhinehart Destined 2 Dance Studio
Winner Micaela Serrano-Somavia Step I Dance Studio
Winner Jasmine Smalling Tiffany's Dance Academy - San Ramon
Winner R'mani Smith Destined 2 Dance Studio
Winner Karleigh Teal Team JDE
Winner Alyssa Tigler The Dance Studio 2
Winner Evan Waite Pointe of Dance Studio
Winner Clarisse Yee Tiffany's Dance Academy - Pleasanton

JUMP TO YOUR CITY

2017-2018 TOUR DATES

TOP Register Now
.