Las Vegas Results

Las Vegas Info

Best in Studio

Studio Routine
Elevation Dance Company If You Went Away

Best of JUMP (JUMPstarts)

Studio Routine
The Rock Center For Dance 7 Billion Others

Best of JUMP (Mini)

Studio Routine
D'ansa Jazz Stage On My Love
The Rock Center For Dance The Sixth Breath

Best of JUMP (Junior)

Studio Routine
Academy of Nevada Ballet Theatre The Reign
SPAZIO Whats A Girl Gotta Do
The Rock Center For Dance 1 Sided
Elevation Dance Company Landslide

Best of JUMP (Teen)

Studio Routine
SPAZIO Like a Boy
Elevation Dance Company If You Went Away
D'ansa Jazz Stage Source
Murrieta Dance Project Oh Darling
Bobbie's School of Performing Arts Through the Fire
Academy of Nevada Ballet Theatre Smokey Joe's Cafe

Best of JUMP (Senior)

Studio Routine
Murrieta Dance Project Plan The Escape
Elevation Dance Company Hurt

Best of JUMP (Open)

Studio Routine
D'ansa Jazz Stage Team DJs

jumpstart • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Somewhere  (Tiara Sherman)  The Rock Center For Dance
2nd Pure Imagination  (Roxie Harper Onellion)  The Base Dance Center
3rd There's Nothing Holdin' Me Back  (Baila Ouellette)  Fusion Dance Company
4th Hot Dog  (Taegan Harrison)  Danceology
5th Cover Girl  (Sophia Baca)  The Dance Factor
6th Amazing Mayzie  (Cova Card)  Elevation Dance Company
7th See The Light  (Addison Hansen)  Gravity Dance Center
7th Waves  (Luciana Romero)  D'ansa Jazz Stage

jumpstart • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st We Love to Party The Dance Factor

jumpstart • group

Place Routine/Dancer Studio
1st 7 Billion Others The Rock Center For Dance
2nd Dream Fusion Dance Company
3rd Penny Lane Academy of Nevada Ballet Theatre

mini • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Penny Dreadful  (Izzy Howard)  The Rock Center For Dance
2nd Revert  (Rachel Loiselle)  Club Dance
3rd Escape from Mongolia  (Savannah Kristich)  The Rock Center For Dance
4th Sarabande  (Kennedy Kahler)  The Rock Center For Dance
5th Say So  (Delaney Taylor)  Club Dance Studio
6th Life  (Erica Kaffenberger)  The Rock Center For Dance
7th Lotus  (Alexis Mayer)  The Rock Center For Dance
8th Charms  (Taytum Ruckle)  The Rock Center For Dance
8th Rising of the Sun  (Lilly McCullom)  The Rock Center For Dance
9th Rise  (Kayla Harrison)  Danceology
10th La Pieta  (Emma Michalosky)  The Rock Center For Dance

mini • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Jackson Remix Gravity Dance Center
2nd He Loves Me The Dance Factor

mini • group

Place Routine/Dancer Studio
1st The Sixth Breath The Rock Center For Dance
2nd On My Love D'ansa Jazz Stage
3rd Reloaded D'ansa Jazz Stage

mini • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Working for the Company Academy of Nevada Ballet Theatre

junior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Otriad  (Sabine Nehls)  The Rock Center For Dance
2nd Caves  (Kiarra Waidelich)  The Rock Center For Dance
3rd Ancora Qui  (Brooke Shaw)  West Coast School of The Arts
4th Belly of the Beast  (Alexis Adair)  Club Dance
4th Escaping Thoughts  (Ava Lynn)  Bobbie's School of Performing Arts
5th Don't Start No Schtuff  (Jordan Le)  Danceology
6th Residual Vigor  (Sarah Stillman)  Bobbie's School of Performing Arts
7th Take Back Control  (Hailey Meyers)  Danceology
8th Line of Sight  (Ayla Rodriguez)  Michelle Latimer Dance Academy
9th Mind on the (Re)Wind  (Aricela Boatwright)  The Rock Center For Dance
9th Winding  (Aubrie Stoehr)  Murrieta Dance Project
10th Let Go  (Chyna Wong-Wui)  Bobbie's School of Performing Arts

junior • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Correctable Violations Bobbie's School of Performing Arts
2nd Find Me Elevation Dance Company
3rd On The Dancefloor SPAZIO

junior • group

Place Routine/Dancer Studio
1st 1 Sided The Rock Center For Dance
2nd The Reign Academy of Nevada Ballet Theatre
3rd Landslide Elevation Dance Company

junior • line

Place Routine/Dancer Studio
1st The Third Man The Rock Center For Dance
2nd Whats A Girl Gotta Do SPAZIO

junior • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st We Insist The Rock Center For Dance
2nd 24 Violins The Rock Center For Dance

teen • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Down  (Ava Brooks)  Danceology
2nd Part One  (Skylar Yeung)  Murrieta Dance Project
3rd The Haunted  (Zack Sommer)  Danceology
4th A Case of You  (Sam McWilliams)  MVP Dance Elite
4th In Conflict  (Alexis Weldner)  Danceology
5th Catharsis  (Jessica Phan)  The Rock Center For Dance
6th Splanky  (Rachael Hudak)  Danceology
6th Every Time We Say Goodbye  (Alison Pressler)  The Dance Zone
7th Erased  (Natalie Wong)  Dance Institute
8th Timewave Zero  (Zachary Buri)  Dance Elite Allstars
9th Numb  (Jenna Valenzuela)  Club Dance
10th Sole  (Jemoni Powe)  Academy of Nevada Ballet Theatre
10th Monster  (Alexander Shulman)  Danceology

teen • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Love Bobbie's School of Performing Arts
2nd Valid Substitutions Bobbie's School of Performing Arts
3rd Speak Up Elevation Dance Company

teen • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Through the Fire Bobbie's School of Performing Arts
2nd If You Went Away Elevation Dance Company
3rd Source D'ansa Jazz Stage

teen • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Oh Darling Murrieta Dance Project
2nd Brother Murrieta Dance Project
3rd The Reckoning Academy of Nevada Ballet Theatre

teen • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Smokey Joe's Cafe Academy of Nevada Ballet Theatre
2nd Like a Boy SPAZIO
3rd Dark Four Door Elevation Dance Company

senior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Mister  (Lucy Vallely)  Westside Dance Project
2nd Head Underground  (Aria Terango)  Bobbie's School of Performing Arts
3rd Two Face  (Christian Smith)  The Rock Center For Dance
4th Breathing Soul  (Delaney Miner)  Bobbie's School of Performing Arts
5th Miles Gone  (Spencer Seebach)  Bobbie's School of Performing Arts
6th Shrine West  (Elizabeth Rudisill)  Murrieta Dance Project
6th Yesterday  (Jessica Amstutz)  Elevation Dance Company
7th Anacrusis  (Mackenzie Clemens)  Murrieta Dance Project
8th Lost Paradise  (Isabelle Boyer)  Club Dance Studio
9th Your Heart Sounds Like  (Jack Maier)  Bobbie's School of Performing Arts
10th Reborn  (Abbey Dawson)  Bobbie's School of Performing Arts

senior • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Code D'ansa Jazz Stage
2nd I Thought Somehow We'd Save Each Other Bobbie's School of Performing Arts
3rd Falling Boundlessly Elevation Dance Company

senior • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Plan The Escape Murrieta Dance Project
2nd Here and Now Elevation Dance Company

senior • line

Place Routine/Dancer Studio
1st At Once Murrieta Dance Project
2nd Sing Sing Sing Murrieta Dance Project
3rd Hurt Elevation Dance Company

open • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Team DJs D'ansa Jazz Stage

jumpstart • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Dream Fusion Dance Company

jumpstart • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st 7 Billion Others The Rock Center For Dance

mini • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Tarantella Academy of Nevada Ballet Theatre

mini • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st The Sixth Breath The Rock Center For Dance

mini • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Reloaded D'ansa Jazz Stage

mini • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Working for the Company Academy of Nevada Ballet Theatre

mini • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st On My Love D'ansa Jazz Stage

junior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st 24 Violins The Rock Center For Dance

junior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st 1 Sided The Rock Center For Dance

junior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Whats A Girl Gotta Do SPAZIO

junior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st Bloom Elevation Dance Company

junior • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Foggy Day Encore Dance Academy

junior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st Aeon Elevation Dance Company

junior • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st The Third Man The Rock Center For Dance

teen • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Oh Darling Murrieta Dance Project
1st Through the Fire Bobbie's School of Performing Arts

teen • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Source D'ansa Jazz Stage

teen • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st I Wanna Dance With Somebody Elevation Dance Company

teen • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st If You Went Away Elevation Dance Company

teen • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Smokey Joe's Cafe Academy of Nevada Ballet Theatre

senior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Plan The Escape Murrieta Dance Project

senior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Save Room SPAZIO

senior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st Hurt Elevation Dance Company

Mini Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Savannah Kristich The Rock Center For Dance
Winner Devynn Lewis The Rock Center For Dance
Winner Rachel Loiselle Club Dance Studio
Runner-Up Mia Damico Murrieta Dance Project
Runner-Up Jadyn Dumond Murrieta Dance Project
Runner-Up Kaimilla Fizer Dance Dynamics
Runner-Up Ysabella Flores Dance Dynamics
Runner-Up Melina Gurich Bobbie's School of Performing Arts
Runner-Up Lillian Hale Academy of Nevada Ballet Theatre
Runner-Up Kayla Harrison Danceology
Runner-Up Izzy Howard The Rock Center For Dance
Runner-Up Kennedy Kahler The Rock Center For Dance
Runner-Up Bella Kidder Murrieta Dance Project
Runner-Up Evangeline Laurente Dance Dynamics
Runner-Up Emma Michalosky The Rock Center For Dance
Runner-Up Pearl Newton Innovation Dance Company
Runner-Up Alexus Oladi Millenium Dance Complex Salt Lake City
Runner-Up Taytum Ruckle The Rock Center For Dance
Runner-Up Delaney Taylor Club Dance Studio
Runner-Up Keira Valdez Murrieta Dance Project
Runner-Up Reese Woelky Murrieta Dance Project

Mini Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Aedyn Bekker Murrieta Dance Project
Runner-Up Alden Rosaldo MVP Dance Elite

Junior Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Alexis Adair Club Dance
Winner Hailey Meyers Danceology
Winner Sabine Nehls The Rock Center For Dance
Winner Aubrie Stoehr Murrieta Dance Project
Winner Kiarra Waidelich The Rock Center For Dance
Runner-Up Kora Atienza The Rock Center For Dance
Runner-Up Aricela Boatwright The Rock Center For Dance
Runner-Up Lexi Bodendorf Evoke Dance Movement
Runner-Up Sofia Cook The Rock Center For Dance
Runner-Up Delanie Eclips Dance Dynamics
Runner-Up Aliyah Garnett Murrieta Dance Project
Runner-Up Lily Goehring Dance, etc!
Runner-Up Riley Hackbarth Gravity Dance Center
Runner-Up Mia Hennessy Dance Dynamics
Runner-Up Jenna Holloway Bobbie's School of Performing Arts
Runner-Up Mia Ibach The Rock Center For Dance
Runner-Up Gracie Jamneshan Murrieta Dance Project
Runner-Up Jordan Le Danceology
Runner-Up Ava Lynn Bobbie's School of Performing Arts
Runner-Up Peyton Mendelkow Murrieta Dance Project
Runner-Up Dawson Paffumi Dance Unlimited Boise
Runner-Up Ayla Rodriguez Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Kayla Seitel Murrieta Dance Project
Runner-Up Brooke Shaw West Coast School of The Arts
Runner-Up Sarah Stillman Bobbie's School of Performing Arts
Runner-Up Chyna Wong-Wui Bobbie's School of Performing Arts

Junior Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Amadeus Tiesling Dance Dynamics

Teen Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Madison Alvarado The Rock Center For Dance
Winner Alex Andrada Danceology
Winner Marcel Owens Artistic Fusion Dance Academy
Winner Hailee Smith Academy of Nevada Ballet Theatre
Winner Natalie Wong Dance Institute
Winner Skylar Yeung Murrieta Dance Project
Runner-Up Kennedy Barry Danceology
Runner-Up Cayla Bennish The Rock Center For Dance
Runner-Up Ava Brooks Danceology
Runner-Up Angelia Bulleri The Rock Center For Dance
Runner-Up Kendal Clemens Murrieta Dance Project
Runner-Up Kaylee Crawford Murrieta Dance Project
Runner-Up Camilla De Siqueira Murrieta Dance Project
Runner-Up Charlotte Foldes Bobbie's School of Performing Arts
Runner-Up Ella Hosseinpour Bobbie's School of Performing Arts
Runner-Up Rachael Hudak Danceology
Runner-Up Kendall Le Murrieta Dance Project
Runner-Up Emily Lim Danceology
Runner-Up Hannah Lynn Bobbie's School of Performing Arts
Runner-Up Sophia Mendes SGSDance
Runner-Up Lauren Mendes SGSDance
Runner-Up Sage Mendre The Rock Center For Dance
Runner-Up Delaney Merrick All That Dance
Runner-Up Grace Metcalfe SGSDance
Runner-Up Taylor Nunez West Coast School of The Arts
Runner-Up Reese Owens Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Jessica Phan The Rock Center For Dance
Runner-Up Alison Pressler The Dance Zone
Runner-Up Devin Ramirez Murrieta Dance Project
Runner-Up Taelynn Ritchie Studio 49
Runner-Up Evelyn Rossmann The Dance Factor
Runner-Up Sloane Saludares Murrieta Dance Project
Runner-Up Mia Spilotro The Dance Factor
Runner-Up Brooke Stewart Murrieta Dance Project
Runner-Up Kelly Sweeney Yorbalinda Academy of Ballet
Runner-Up Madeleine Tahl Danceology
Runner-Up Makenna Taylor Club Dance Studio
Runner-Up Ashley Thormahlen Dance Dynamics
Runner-Up Jenna Valenzuela Club Dance
Runner-Up Angelique Villasenor Murrieta Dance Project
Runner-Up Alexis Weldner Danceology

Teen Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Easton Magliarditi The Rock Center For Dance
Winner Jemoni Powe Academy of Nevada Ballet Theatre
Winner Zack Sommer Danceology
Winner TJ Williams Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Zachary Buri Dance Elite Allstars
Runner-Up Sam McWilliams MVP Dance Elite

Senior Female JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Alex Gonzalez Murrieta Dance Project
Winner Talia Seitel Murrieta Dance Project
Winner Aria Terango Bobbie's School of Performing Arts
Winner Cyrie Lin Topete Dance Connection
Runner-Up Nikki Baker [N/A]
Runner-Up Isabelle Boyer Club Dance Studio
Runner-Up Abbey Dawson Bobbie's School of Performing Arts
Runner-Up Avery Dorflinger Murrieta Dance Project
Runner-Up Alana Figurski Murrieta Dance Project
Runner-Up Madyson Rae Mayol The Rock Center For Dance
Runner-Up Ariana McClure Danceology
Runner-Up Delaney Miner Bobbie's School of Performing Arts
Runner-Up Segren Rollin Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Elizabeth Rudisill Murrieta Dance Project
Runner-Up Noelle Schramm Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Hope Schwanke Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Sammy Soto Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Payton Sullivan Murrieta Dance Project
Runner-Up Jenna Warner Murrieta Dance Project

Senior Male JUMP VIP

Placement Dancer Studio
Winner Spencer Seebach Bobbie's School of Performing Arts
Winner Christian Smith The Rock Center For Dance
Winner Matthew Spangler Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Diego Lopez D'ansa Jazz Stage
Runner-Up Jack Maier Bobbie's School of Performing Arts

Tap Class

Placement Dancer Studio
Winner Kendall Barry Danceology
Winner Kole Bartoletti Innovation Dance Company
Winner DeLeah Coleman A Dream Determined
Winner Elizabeth Hanley All That Dance
Winner Destiny Harris Bobbie's School of Performing Arts
Winner Mia Hernandez D'ansa Jazz Stage
Winner Rebecca Howell Gravity Dance Center
Winner Erica Kaffenberger The Rock Center For Dance
Winner Isabella Keesee The Rock Center For Dance
Winner Brianna Laughlin Dance Dynamics
Winner Aubrey Park Murrieta Dance Project
Winner Rosie Rhoads Dance Dynamics
Winner Alexia Rodriguez D'ansa Jazz Stage
Winner Sezana Schwartz The Rock Center For Dance
Winner Riley Speed Bobbie's School of Performing Arts
Winner Delaney Taylor Club Dance Studio
Winner Azaret Tiscareno Murrieta Dance Project
Winner Hailey Wells The Dance Factor

Jazz, Contemp. & Lyrical

Placement Dancer Studio
Winner Kevin Acosta D'ansa Jazz Stage
Winner Chloe Akers Murrieta Dance Project
Winner Vanessa Albee Murrieta Dance Project
Winner Emily Andaya The Rock Center For Dance
Winner Kylie Baca The Dance Factor
Winner Alyssa Balbier The Company
Winner Angelia Bartoletti Innovation Dance Company
Winner Allison Berc Dance Dynamics
Winner Treyce Bigelow Strategic Dance Centre
Winner Brynn Bock Dance, etc!
Winner Sophia Bodendorf Evoke Dance Movement
Winner Mia Brathwaite Dance Dynamics
Winner Lexi Bulleri The Rock Center For Dance
Winner Emily Bundy Elevation Dance Company
Winner Hailey Bushman Strategic Dance Centre
Winner Cova Card Elevation Dance Company
Winner Leighton Cook Murrieta Dance Project
Winner Brooklyn Coronado Murrieta Dance Project
Winner Jaclyn Coronado Murrieta Dance Project
Winner Taylor Davison Parks and Rec Kingman Dance Divas
Winner Sarah Di Gioia Murrieta Dance Project
Winner Maria Jose Elizaga SPAZIO
Winner Isabella Elmazis Murrieta Dance Project
Winner Brooke Erickson Innovation Dance Company
Winner Halle Goehring Dance, etc!
Winner Addison Hansen Gravity Dance Center
Winner Coral Heinrichs Murrieta Dance Project
Winner Lexi Hernandez Encore Dance Academy
Winner Samantha Holland Dance Dynamics
Winner Bethany Howell Gravity Dance Center
Winner Mallory Jul [N/A]
Winner Melody Kidder Murrieta Dance Project
Winner Charlize Kruczynski Innovation Dance Company
Winner Aaliyah Liverpool Elevation Dance Company
Winner Maggie Maloney Bella Dance Company
Winner Leilani Manning Strategic Dance Centre
Winner Katelyn McAdam-Rusk Bobbie's School of Performing Arts
Winner Murphy McElligott SGSDance
Winner Isabella Mcginnis The Rock Center For Dance
Winner Nyssa McIntosh Murrieta Dance Project
Winner Regan McNeil Innovation Dance Company
Winner Chloe Molstad Dance, etc!
Winner Makenna Nicksick The Rock Center For Dance
Winner Marley Paulino Strategic Dance Centre
Winner Bailey Powers Studio 49
Winner Siena Riga Innovation Dance Company
Winner Jessica Robertson Element
Winner Lauryn Ruff Elevation Dance Company
Winner Grayson Schoener Academy of Nevada Ballet Theatre
Winner Shelbi Soelter Elevation Dance Company
Winner Cass Sutton Elevation Dance Company
Winner Kayla Sutton Elevation Dance Company
Winner Alyssa Tadeo Heather's Dance Life
Winner Sofia Telleria SPAZIO
Winner Tori Teunis Dance Dynamics
Winner Emma Tolbert Academy of Nevada Ballet Theatre
Winner Delaney Vaughan Inspire Dance Studio
Winner Paulina Velarde D'ansa Jazz Stage
Winner Anyssa Villasenor Murrieta Dance Project
Winner Ann Vu The Dance Factor
Winner Luciana Vun Murrieta Dance Project

Ballet Class

Placement Dancer Studio
Winner Faith Brown Academy of Nevada Ballet Theatre
Winner Grace Calderoni Artistic Fusion Dance Academy
Winner Lexi Ledford The Rock Center For Dance
Winner Alana Lyew Academy of Nevada Ballet Theatre
Winner Mayra Munoz Academy of Nevada Ballet Theatre
Winner Ace Junior Tadeo Heather's Dance Life
Winner Mattie Williams The Rock Center For Dance
Winner Gianna Zahari Murrieta Dance Project

Hip-Hop Class

Placement Dancer Studio
Winner Jordan Abreu Studio 808 DanceProject
Winner Luciana Amezcua SPAZIO
Winner Kennedy Blazek Academy of Nevada Ballet Theatre
Winner Madelyn Carrion Murrieta Dance Project
Winner Alisa Cheng Innovation Dance Company
Winner Regan Doughty Heather's Dance Life
Winner Iyana Fawcett Elevation Dance Company
Winner Ruby Fayal Encore Dance Academy
Winner Molly Fife Dance Dynamics
Winner Aylin Franco Heather's Dance Life
Winner Shiloh Greene Murrieta Dance Project
Winner Johanna Grover Academy of Nevada Ballet Theatre
Winner Elena Hagans Strategic Dance Centre
Winner Victoria Johnson The Rock Center For Dance
Winner Kayli Karkiainen Madison & Co.
Winner Lauren Kingham Dance Dynamics
Winner Eli Long Encore Dance Academy
Winner Angela Lozano SPAZIO
Winner Micah Malone Studio 808
Winner Alexis Mayer The Rock Center For Dance
Winner Lilly McCullom The Rock Center For Dance
Winner Mya McDuffie Elevation Dance Company
Winner Ethan Montenegro Encore Dance Academy
Winner Venezia Montes D'ansa Jazz Stage
Winner Kambree Morris Davis Dance Academy
Winner Christian Olivas D'ansa Jazz Stage
Winner Camay Oliveira Studio 808 Danceproject
Winner Laura Ruiz Centro Escolar Ingles
Winner Molly Ryann Murrieta Dance Project
Winner Luana Santana Dance Dynamics
Winner Ian Taylor Murrieta Dance Project
Winner Kylee Wilkinson Encore Dance Academy
Winner Kindyl Williams Murrieta Dance Project
Winner Maria Jose Zarazua SPAZIO

Rock Star Dancer

Placement Dancer Faculty Studio
Winner Angelia Bartoletti Nick Lazzarini Innovation Dance Company
Winner Kole Bartoletti Mike Minery Innovation Dance Company
Winner Grace Calderoni Teddy Forance Artistic Fusion Dance Academy
Winner Alisa Cheng Alisha Lucchese Innovation Dance Company
Winner Taylor Davison Akira Uchida Parks and Rec Kingman Dance Divas
Winner Angela Lozano Willdabeast SPAZIO
Winner Camay Oliveira Nika Kljun Studio 808 Danceproject
Winner Ace Junior Tadeo Katy Spreadbury Heather's Dance Life

JUMP TO YOUR CITY

2017-2018 TOUR DATES

TOP Register Now
.